Belgium · season 2010/11
RAEC Mons
Elo rating
1582
-19 this season
Europe
#538
of 1,704 clubs
Belgium
#20
of 49 clubs
Season high
1635
2011/03/26 · Eerste Klasse B
home vs. FCV Dender EH: 3-0
All-time high (up to 2010/11)
1653
2007/05/19 · Eerste Klasse A
home vs. RSC Anderlecht: 3-1
All-time high (overall)
1722
2013/03/09 · Eerste Klasse A
away vs. Cercle Brugge: 3-1
Debut rating
1505
2002/08/10 · Eerste Klasse A (promoted for Eendracht Aalst / Lommel SK / RWDM Brussels FC)
away vs. KSK Beveren: 0-3
Rating
Statistics
| Competition | Category | Seasons | P | W | D | L | GF | GA | ⌀ Rating | ⌀ Opp. | ⌀ Elo | ∑ Elo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Total | 1 | 35 | 17 | 8 | 10 | 64 | 41 | 1596 | 1470 | -1 | -19 | |
Eerste Klasse B![]() |
domestic league (tier 2) | 1 | 34 | 17 | 8 | 9 | 63 | 38 | 1596 | 1466 | 0 | +1 |
Belgian Cup![]() |
domestic cup | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1604 | 1591 | -20 | -20 |
| Competition | Category | Seasons | P | W | D | L | GF | GA | ⌀ Rating | ⌀ Opp. | ⌀ Elo | ∑ Elo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Total | 8 | 276 | 85 | 68 | 123 | 340 | 378 | 1578 | 1638 | 0 | +77 | |
Eerste Klasse A![]() |
domestic league (tier 1) | 6 | 201 | 48 | 51 | 102 | 217 | 298 | 1580 | 1694 | 0 | +28 |
Eerste Klasse B![]() |
domestic league (tier 2) | 2 | 70 | 36 | 17 | 17 | 119 | 70 | 1571 | 1477 | +1 | +93 |
Belgian Cup![]() |
domestic cup | 4 | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 10 | 1573 | 1646 | -9 | -44 |
Games 2010/11
| Date | Competition | Opponent | W / D / L | Result | Elo |
|---|---|---|---|---|---|
| 2011/05/01 | Eerste Klasse B![]() |
homeKSV Roeselare1522 | 52 / 26 / 22 % |
3 - 0 | 1582 +10 |
| 2011/04/24 | Eerste Klasse B![]() |
awayRBD Borinage1426 | 42 / 29 / 29 % |
1 - 3 | 1572 -18 |
| 2011/04/16 | Eerste Klasse B![]() |
awayKV Turnhout1449 | 41 / 29 / 30 % |
0 - 1 | 1590 -12 |
| 2011/04/09 | Eerste Klasse B![]() |
homeKSK Heist1375 | 73 / 17 / 10 % |
1 - 2 | 1602 -18 |
| 2011/04/03 | Eerste Klasse B![]() |
awayRupel Boom FC1355 | 56 / 24 / 20 % |
0 - 1 | 1620 -15 |
| 2011/03/26 | Eerste Klasse B![]() |
homeFCV Dender EH1477 | 64 / 21 / 15 % |
3 - 0 | 1635 +7 |
| 2011/03/19 | Eerste Klasse B![]() |
awayAFC Tubize1469 | 40 / 29 / 31 % |
2 - 0 | 1628 +13 |
| 2011/03/05 | Eerste Klasse B![]() |
homeLommel SK (as Lommel United)1695 | 36 / 29 / 35 % |
3 - 1 | 1615 +15 |
| 2011/02/27 | Eerste Klasse B![]() |
awayCS Visé1454 | 38 / 29 / 32 % |
3 - 0 | 1600 +16 |
| 2011/02/19 | Eerste Klasse B![]() |
homeRoyal Antwerp FC1515 | 54 / 25 / 21 % |
1 - 0 | 1584 +6 |
| 2011/02/12 | Eerste Klasse B![]() |
homeRFC Tournai1344 | 72 / 18 / 11 % |
5 - 1 | 1578 +5 |
| 2011/02/06 | Eerste Klasse B![]() |
awayOud-Heverlee Leuven1573 | 27 / 28 / 45 % |
2 - 3 | 1573 -7 |
| 2011/01/28 | Eerste Klasse B![]() |
awayKV Oostende1479 | 35 / 29 / 35 % |
1 - 1 | 1580 0 |
| 2011/01/23 | Eerste Klasse B![]() |
homeKVK Tienen1404 | 67 / 20 / 13 % |
2 - 2 | 1580 -7 |
| 2011/01/19 | Eerste Klasse B![]() |
awayKSV Roeselare1507 | 33 / 29 / 37 % |
0 - 0 | 1587 +1 |
| 2011/01/15 | Eerste Klasse B![]() |
homeWaasland-Beveren1551 | 51 / 26 / 23 % |
3 - 3 | 1586 -4 |
| 2011/01/08 | Eerste Klasse B![]() |
awayStandaard Wetteren1429 | 41 / 29 / 30 % |
3 - 2 | 1590 +8 |
| 2010/12/15 | Eerste Klasse B![]() |
awayKSK Heist1436 | 40 / 29 / 31 % |
2 - 2 | 1582 -1 |
| 2010/12/10 | Eerste Klasse B![]() |
awayRWDM Brussels FC (as FC Brussels)1404 | 46 / 28 / 26 % |
0 - 2 | 1583 -19 |
| 2010/11/27 | Eerste Klasse B![]() |
homeKV Turnhout1397 | 70 / 18 / 12 % |
1 - 1 | 1602 -7 |
| 2010/11/19 | Eerste Klasse B![]() |
homeRBD Borinage1457 | 63 / 21 / 15 % |
1 - 0 | 1609 +4 |
| 2010/11/06 | Eerste Klasse B![]() |
homeRupel Boom FC1367 | 72 / 17 / 11 % |
3 - 0 | 1605 +4 |
| 2010/10/30 | Eerste Klasse B![]() |
awayFCV Dender EH1529 | 33 / 29 / 37 % |
0 - 1 | 1601 -9 |
| 2010/10/23 | Eerste Klasse B![]() |
homeAFC Tubize1400 | 69 / 19 / 12 % |
5 - 1 | 1610 +6 |
| 2010/10/17 | Eerste Klasse B![]() |
awayLommel SK (as Lommel United)1636 | 23 / 26 / 50 % |
1 - 1 | 1604 +4 |
| 2010/10/09 | Eerste Klasse B![]() |
homeCS Visé1396 | 69 / 19 / 12 % |
2 - 0 | 1600 +5 |
| 2010/10/02 | Eerste Klasse B![]() |
awayRoyal Antwerp FC1558 | 28 / 28 / 43 % |
2 - 1 | 1595 +12 |
| 2010/09/25 | Eerste Klasse B![]() |
homeOud-Heverlee Leuven1474 | 60 / 23 / 17 % |
3 - 3 | 1583 -5 |
| 2010/09/18 | Eerste Klasse B![]() |
awayKVK Tienen1439 | 42 / 29 / 29 % |
0 - 1 | 1588 -12 |
| 2010/09/11 | Eerste Klasse B![]() |
homeKV Oostende1485 | 59 / 23 / 18 % |
2 - 0 | 1600 +7 |
| 2010/09/04 | Eerste Klasse B![]() |
awayWaasland-Beveren1535 | 32 / 29 / 39 % |
0 - 1 | 1593 -9 |
| 2010/08/28 | Eerste Klasse B![]() |
homeStandaard Wetteren1414 | 67 / 20 / 13 % |
2 - 1 | 1602 +3 |
| 2010/08/25 | Eerste Klasse B![]() |
awayRFC Tournai1482 | 35 / 29 / 35 % |
4 - 2 | 1599 +15 |
| 2010/08/21 | Belgian Cup![]() |
homeKSV Roeselare1591 | 48 / 27 / 25 % |
1 - 3 | 1584 -20 |
| 2010/08/18 | Eerste Klasse B![]() |
homeRWDM Brussels FC (as FC Brussels)1418 | 67 / 20 / 13 % |
2 - 1 | 1604 +3 |
