40% home win
29% draw
31% away win
Head-to-head before 2011/08/13
15KV Kortrijk
7draws
12Cercle Brugge
| Competition | P | W | D | L | Goals | ⌀ KV Kortrijk | ⌀ Cercle Brugge | ⌀ Elo | ∑ Elo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Total | 34 | 15 | 7 | 12 | 46:49 | 1656 | 1685 | +1 | +35 |
Eerste Klasse A![]() |
34 | 15 | 7 | 12 | 46:49 | 1656 | 1685 | +1 | +35 |
Rating comparison
KV KortrijkCercle Brugge
Previous meetings
| Season | Date | Competition | Home | Result | Away | Probabilities |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | 2011/01/29 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1717 → 1724 (+7) | 2 - 1 | Cercle Brugge1725 → 1718 (-7) | 45 / 28 / 27 % |
| 2010/11 | 2010/09/25 | Eerste Klasse A![]() |
Cercle Brugge1687 → 1696 (+9) | 2 - 1 | KV Kortrijk1751 → 1742 (-9) | 39 / 29 / 32 % |
| 2009/10 | 2010/02/20 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1731 → 1743 (+12) | 3 - 1 | Cercle Brugge1751 → 1739 (-12) | 44 / 28 / 28 % |
| 2009/10 | 2009/10/24 | Eerste Klasse A![]() |
Cercle Brugge1680 → 1677 (-3) | 1 - 1 | KV Kortrijk1656 → 1659 (+3) | 49 / 27 / 24 % |
| 2008/09 | 2009/01/24 | Eerste Klasse A![]() |
Cercle Brugge1773 → 1759 (-14) | 0 - 1 | KV Kortrijk1707 → 1721 (+14) | 54 / 25 / 21 % |
| 2008/09 | 2008/08/23 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1696 → 1705 (+9) | 2 - 1 | Cercle Brugge1745 → 1736 (-9) | 41 / 29 / 30 % |
| 1991/92 | 1992/04/26 | Eerste Klasse A![]() |
Cercle Brugge1696 → 1701 (+5) | 1 - 0 | KV Kortrijk1591 → 1586 (-5) | 59 / 23 / 18 % |
| 1991/92 | 1991/11/10 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1648 → 1656 (+8) | 1 - 0 | Cercle Brugge1664 → 1656 (-8) | 44 / 28 / 27 % |
| 1990/91 | 1991/05/26 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1666 → 1676 (+10) | 3 - 0 | Cercle Brugge1612 → 1602 (-10) | 53 / 26 / 22 % |
| 1990/91 | 1990/12/09 | Eerste Klasse A![]() |
Cercle Brugge1683 → 1693 (+10) | 2 - 0 | KV Kortrijk1660 → 1650 (-10) | 49 / 27 / 24 % |
| 1989/90 | 1990/03/31 | Eerste Klasse A![]() |
Cercle Brugge1723 → 1709 (-14) | 1 - 2 | KV Kortrijk1680 → 1694 (+14) | 51 / 26 / 23 % |
| 1989/90 | 1989/11/05 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1720 → 1699 (-21) | 0 - 3 | Cercle Brugge1752 → 1773 (+21) | 43 / 29 / 29 % |
| 1988/89 | 1989/04/02 | Eerste Klasse A![]() |
Cercle Brugge1712 → 1725 (+13) | 2 - 0 | KV Kortrijk1765 → 1752 (-13) | 40 / 29 / 31 % |
| 1988/89 | 1988/10/09 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1716 → 1726 (+10) | 3 - 1 | Cercle Brugge1693 → 1683 (-10) | 49 / 27 / 24 % |
| 1987/88 | 1988/05/21 | Eerste Klasse A![]() |
Cercle Brugge1743 → 1739 (-4) | 0 - 0 | KV Kortrijk1693 → 1697 (+4) | 52 / 26 / 22 % |
| 1987/88 | 1987/12/06 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1598 → 1609 (+11) | 2 - 1 | Cercle Brugge1739 → 1728 (-11) | 31 / 29 / 40 % |
| 1986/87 | 1987/01/25 | Eerste Klasse A![]() |
Cercle Brugge1703 → 1707 (+4) | 2 - 1 | KV Kortrijk1580 → 1576 (-4) | 61 / 23 / 17 % |
| 1986/87 | 1986/08/31 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1639 → 1649 (+10) | 3 - 2 | Cercle Brugge1726 → 1716 (-10) | 37 / 29 / 34 % |
| 1985/86 | 1986/03/16 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1636 → 1618 (-18) | 0 - 3 | Cercle Brugge1729 → 1747 (+18) | 36 / 29 / 35 % |
| 1985/86 | 1985/10/20 | Eerste Klasse A![]() |
Cercle Brugge1673 → 1683 (+10) | 4 - 1 | KV Kortrijk1611 → 1601 (-10) | 54 / 25 / 21 % |
| 1984/85 | 1985/04/03 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1647 → 1635 (-12) | 1 - 2 | Cercle Brugge1686 → 1698 (+12) | 42 / 29 / 29 % |
| 1984/85 | 1984/11/04 | Eerste Klasse A![]() |
Cercle Brugge1698 → 1684 (-14) | 0 - 1 | KV Kortrijk1650 → 1664 (+14) | 52 / 26 / 22 % |
| 1983/84 | 1984/04/15 | Eerste Klasse A![]() |
Cercle Brugge1689 → 1699 (+10) | 3 - 1 | KV Kortrijk1677 → 1667 (-10) | 48 / 27 / 25 % |
| 1983/84 | 1983/12/18 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1653 → 1663 (+10) | 2 - 1 | Cercle Brugge1739 → 1729 (-10) | 37 / 29 / 34 % |
| 1982/83 | 1983/01/16 | Eerste Klasse A![]() |
Cercle Brugge1677 → 1685 (+8) | 1 - 0 | KV Kortrijk1712 → 1704 (-8) | 42 / 29 / 29 % |
| 1982/83 | 1982/09/05 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1705 → 1711 (+6) | 2 - 1 | Cercle Brugge1642 → 1636 (-6) | 54 / 25 / 21 % |
| 1981/82 | 1982/01/31 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1706 → 1701 (-5) | 1 - 1 | Cercle Brugge1626 → 1631 (+5) | 56 / 25 / 20 % |
| 1981/82 | 1981/09/27 | Eerste Klasse A![]() |
Cercle Brugge1645 → 1632 (-13) | 1 - 2 | KV Kortrijk1638 → 1651 (+13) | 47 / 28 / 25 % |
| 1980/81 | 1981/05/10 | Eerste Klasse A![]() |
Cercle Brugge1649 → 1629 (-20) | 1 - 3 | KV Kortrijk1621 → 1641 (+20) | 50 / 27 / 24 % |
| 1980/81 | 1980/08/27 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1538 → 1518 (-20) | 1 - 4 | Cercle Brugge1595 → 1615 (+20) | 40 / 29 / 31 % |
| 1977/78 | 1978/03/05 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1598 → 1594 (-4) | 1 - 1 | Cercle Brugge1553 → 1557 (+4) | 52 / 26 / 22 % |
| 1977/78 | 1977/10/02 | Eerste Klasse A![]() |
Cercle Brugge1638 → 1634 (-4) | 2 - 2 | KV Kortrijk1608 → 1612 (+4) | 50 / 27 / 24 % |
| 1976/77 | 1977/01/23 | Eerste Klasse A![]() |
Cercle Brugge1663 → 1658 (-5) | 2 - 2 | KV Kortrijk1583 → 1588 (+5) | 56 / 25 / 20 % |
| 1976/77 | 1976/09/12 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1499 → 1499 (0) | 1 - 1 | Cercle Brugge1589 → 1589 (0) | 36 / 29 / 34 % |
