51% home win
26% draw
23% away win
Head-to-head before 2013/08/03
10Royal Antwerp FC
4draws
8Eendracht Aalst
| Competition | P | W | D | L | Goals | ⌀ Royal Antwerp FC | ⌀ Eendracht Aalst | ⌀ Elo | ∑ Elo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Total | 22 | 10 | 4 | 8 | 40:23 | 1643 | 1577 | 0 | -1 |
Eerste Klasse A![]() |
18 | 9 | 4 | 5 | 34:16 | 1682 | 1605 | +1 | +19 |
Eerste Klasse B![]() |
4 | 1 | 0 | 3 | 6:7 | 1469 | 1449 | -5 | -20 |
Rating comparison
Royal Antwerp FCEendracht Aalst
Previous meetings
| Season | Date | Competition | Home | Result | Away | Probabilities |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/13 | 2012/12/16 | Eerste Klasse B![]() |
Eendracht Aalst1430 → 1438 (+8) | 2 - 1 | Royal Antwerp FC1452 → 1444 (-8) | 44 / 28 / 28 % |
| 2012/13 | 2012/08/23 | Eerste Klasse B![]() |
Royal Antwerp FC1435 → 1445 (+10) | 2 - 0 | Eendracht Aalst1423 → 1413 (-10) | 48 / 27 / 25 % |
| 2011/12 | 2012/04/20 | Eerste Klasse B![]() |
Royal Antwerp FC1466 → 1452 (-14) | 1 - 2 | Eendracht Aalst1434 → 1448 (+14) | 50 / 27 / 23 % |
| 2011/12 | 2011/12/04 | Eerste Klasse B![]() |
Eendracht Aalst1507 → 1515 (+8) | 3 - 2 | Royal Antwerp FC1522 → 1514 (-8) | 44 / 28 / 27 % |
| 2001/02 | 2002/02/09 | Eerste Klasse A![]() |
Royal Antwerp FC1598 → 1606 (+8) | 2 - 0 | Eendracht Aalst (as K.S.C. Eendracht Aalst)1517 → 1509 (-8) | 56 / 25 / 20 % |
| 2001/02 | 2001/09/16 | Eerste Klasse A![]() |
Eendracht Aalst (as K.S.C. Eendracht Aalst)1615 → 1613 (-2) | 0 - 0 | Royal Antwerp FC1635 → 1637 (+2) | 44 / 28 / 28 % |
| 2000/01 | 2001/05/13 | Eerste Klasse A![]() |
Royal Antwerp FC1631 → 1627 (-4) | 0 - 0 | Eendracht Aalst (as K.S.C. Eendracht Aalst)1564 → 1568 (+4) | 54 / 25 / 21 % |
| 2000/01 | 2000/12/10 | Eerste Klasse A![]() |
Eendracht Aalst (as K.S.C. Eendracht Aalst)1578 → 1554 (-24) | 0 - 4 | Royal Antwerp FC1584 → 1608 (+24) | 46 / 28 / 27 % |
| 1997/98 | 1998/01/24 | Eerste Klasse A![]() |
Royal Antwerp FC1609 → 1608 (-1) | 1 - 1 | Eendracht Aalst (as K.S.C. Eendracht Aalst)1684 → 1685 (+1) | 38 / 29 / 33 % |
| 1997/98 | 1997/08/17 | Eerste Klasse A![]() |
Eendracht Aalst (as K.S.C. Eendracht Aalst)1681 → 1693 (+12) | 2 - 0 | Royal Antwerp FC1710 → 1698 (-12) | 43 / 29 / 29 % |
| 1996/97 | 1997/01/25 | Eerste Klasse A![]() |
Royal Antwerp FC1701 → 1708 (+7) | 1 - 0 | Eendracht Aalst (as K.S.C. Eendracht Aalst)1683 → 1676 (-7) | 48 / 27 / 25 % |
| 1996/97 | 1996/08/18 | Eerste Klasse A![]() |
Eendracht Aalst (as K.S.C. Eendracht Aalst)1744 → 1729 (-15) | 1 - 2 | Royal Antwerp FC1643 → 1658 (+15) | 58 / 24 / 18 % |
| 1995/96 | 1996/01/28 | Eerste Klasse A![]() |
Eendracht Aalst (as K.S.C. Eendracht Aalst)1705 → 1701 (-4) | 0 - 0 | Royal Antwerp FC1640 → 1644 (+4) | 54 / 25 / 21 % |
| 1995/96 | 1995/08/20 | Eerste Klasse A![]() |
Royal Antwerp FC1637 → 1626 (-11) | 0 - 1 | Eendracht Aalst (as K.S.C. Eendracht Aalst)1719 → 1730 (+11) | 37 / 29 / 33 % |
| 1994/95 | 1995/03/11 | Eerste Klasse A![]() |
Royal Antwerp FC1686 → 1672 (-14) | 2 - 3 | Eendracht Aalst (as K.S.C. Eendracht Aalst)1625 → 1639 (+14) | 53 / 25 / 21 % |
| 1994/95 | 1994/10/23 | Eerste Klasse A![]() |
Eendracht Aalst (as K.S.C. Eendracht Aalst)1527 → 1551 (+24) | 3 - 0 | Royal Antwerp FC1752 → 1728 (-24) | 24 / 27 / 49 % |
| 1991/92 | 1992/01/12 | Eerste Klasse A![]() |
Eendracht Aalst (as K.S.C. Eendracht Aalst)1487 → 1478 (-9) | 0 - 3 | Royal Antwerp FC1777 → 1786 (+9) | 19 / 24 / 57 % |
| 1991/92 | 1991/08/17 | Eerste Klasse A![]() |
Royal Antwerp FC1781 → 1784 (+3) | 3 - 0 | Eendracht Aalst (as K.S.C. Eendracht Aalst)1497 → 1494 (-3) | 76 / 15 / 8 % |
| 1961/62 | 1962/04/29 | Eerste Klasse A![]() |
Royal Antwerp FC1786 → 1791 (+5) | 7 - 0 | Eendracht Aalst (as K.S.C. Eendracht Aalst)1514 → 1509 (-5) | 75 / 16 / 9 % |
| 1961/62 | 1961/12/10 | Eerste Klasse A![]() |
Eendracht Aalst (as K.S.C. Eendracht Aalst)1580 → 1570 (-10) | 1 - 2 | Royal Antwerp FC1671 → 1681 (+10) | 36 / 29 / 34 % |
| 1960/61 | 1961/01/08 | Eerste Klasse A![]() |
Royal Antwerp FC1682 → 1693 (+11) | 5 - 1 | Eendracht Aalst (as K.S.C. Eendracht Aalst)1621 → 1610 (-11) | 53 / 25 / 21 % |
| 1960/61 | 1960/09/04 | Eerste Klasse A![]() |
Eendracht Aalst (as K.S.C. Eendracht Aalst)1548 → 1561 (+13) | 3 - 2 | Royal Antwerp FC1744 → 1731 (-13) | 26 / 28 / 46 % |
