38% home win
29% draw
33% away win
Head-to-head before 2016/10/01
23Sporting Lokeren
14draws
12KV Kortrijk
| Competition | P | W | D | L | Goals | ⌀ Sporting Lokeren | ⌀ KV Kortrijk | ⌀ Elo | ∑ Elo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Total | 49 | 23 | 14 | 12 | 84:57 | 1731 | 1665 | +1 | +57 |
Eerste Klasse A![]() |
48 | 22 | 14 | 12 | 83:57 | 1730 | 1663 | +1 | +49 |
Belgian Cup![]() |
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 1804 | 1719 | +8 | +8 |
Rating comparison
Sporting LokerenKV Kortrijk
Previous meetings
| Season | Date | Competition | Home | Result | Away | Probabilities |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/16 | 2015/12/06 | Eerste Klasse A![]() |
Sporting Lokeren1745 → 1758 (+13) | 3 - 1 | KV Kortrijk1805 → 1792 (-13) | 39 / 29 / 31 % |
| 2015/16 | 2015/08/08 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1773 → 1770 (-3) | 0 - 0 | Sporting Lokeren1762 → 1765 (+3) | 48 / 27 / 25 % |
| 2014/15 | 2014/12/21 | Eerste Klasse A![]() |
Sporting Lokeren1796 → 1782 (-14) | 1 - 2 | KV Kortrijk1766 → 1780 (+14) | 50 / 27 / 24 % |
| 2014/15 | 2014/09/14 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1720 → 1709 (-11) | 2 - 3 | Sporting Lokeren1774 → 1785 (+11) | 40 / 29 / 31 % |
| 2013/14 | 2013/12/14 | Eerste Klasse A![]() |
Sporting Lokeren1796 → 1791 (-5) | 0 - 0 | KV Kortrijk1726 → 1731 (+5) | 55 / 25 / 20 % |
| 2013/14 | 2013/08/09 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1670 → 1671 (+1) | 3 - 3 | Sporting Lokeren1797 → 1796 (-1) | 33 / 29 / 38 % |
| 2012/13 | 2012/12/21 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1736 → 1725 (-11) | 2 - 3 | Sporting Lokeren1805 → 1816 (+11) | 39 / 29 / 32 % |
| 2012/13 | 2012/09/02 | Eerste Klasse A![]() |
Sporting Lokeren1781 → 1767 (-14) | 0 - 1 | KV Kortrijk1720 → 1734 (+14) | 53 / 25 / 21 % |
| 2011/12 | 2012/03/24 | Belgian Cup neutral ground |
Sporting Lokeren1804 → 1812 (+8) | 1 - 0 | KV Kortrijk1719 → 1711 (-8) | 44 / 28 / 27 % |
| 2011/12 | 2012/02/25 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1726 → 1706 (-20) | 2 - 5 | Sporting Lokeren1774 → 1794 (+20) | 41 / 29 / 30 % |
| 2011/12 | 2011/10/29 | Eerste Klasse A![]() |
Sporting Lokeren1724 → 1699 (-25) | 1 - 4 | KV Kortrijk1675 → 1700 (+25) | 52 / 26 / 22 % |
| 2010/11 | 2011/01/18 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1724 → 1721 (-3) | 0 - 0 | Sporting Lokeren1711 → 1714 (+3) | 48 / 27 / 25 % |
| 2010/11 | 2010/08/07 | Eerste Klasse A![]() |
Sporting Lokeren1572 → 1574 (+2) | 1 - 1 | KV Kortrijk1754 → 1752 (-2) | 28 / 28 / 44 % |
| 2009/10 | 2010/03/14 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1744 → 1749 (+5) | 3 - 1 | Sporting Lokeren1580 → 1575 (-5) | 65 / 21 / 14 % |
| 2009/10 | 2009/11/07 | Eerste Klasse A![]() |
Sporting Lokeren1634 → 1632 (-2) | 0 - 0 | KV Kortrijk1678 → 1680 (+2) | 41 / 29 / 30 % |
| 2008/09 | 2009/03/07 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1669 → 1656 (-13) | 2 - 3 | Sporting Lokeren1663 → 1676 (+13) | 47 / 28 / 25 % |
| 2008/09 | 2008/10/18 | Eerste Klasse A![]() |
Sporting Lokeren1644 → 1658 (+14) | 2 - 0 | KV Kortrijk1710 → 1696 (-14) | 39 / 29 / 32 % |
| 1998/99 | 1998/12/19 | Eerste Klasse A![]() |
Sporting Lokeren1747 → 1750 (+3) | 2 - 1 | KV Kortrijk1511 → 1508 (-3) | 72 / 17 / 10 % |
| 1998/99 | 1998/08/30 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1569 → 1550 (-19) | 0 - 6 | Sporting Lokeren1698 → 1717 (+19) | 32 / 29 / 38 % |
| 1991/92 | 1992/02/16 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1623 → 1612 (-11) | 0 - 1 | Sporting Lokeren1679 → 1690 (+11) | 40 / 29 / 31 % |
| 1991/92 | 1991/09/15 | Eerste Klasse A![]() |
Sporting Lokeren1685 → 1695 (+10) | 3 - 1 | KV Kortrijk1666 → 1656 (-10) | 48 / 27 / 24 % |
| 1990/91 | 1991/05/19 | Eerste Klasse A![]() |
Sporting Lokeren1661 → 1641 (-20) | 0 - 2 | KV Kortrijk1646 → 1666 (+20) | 48 / 27 / 25 % |
| 1990/91 | 1990/12/02 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1673 → 1660 (-13) | 0 - 1 | Sporting Lokeren1668 → 1681 (+13) | 47 / 28 / 26 % |
| 1989/90 | 1990/03/18 | Eerste Klasse A![]() |
Sporting Lokeren1679 → 1666 (-13) | 0 - 1 | KV Kortrijk1673 → 1686 (+13) | 47 / 28 / 25 % |
| 1989/90 | 1989/10/15 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1737 → 1723 (-14) | 0 - 1 | Sporting Lokeren1670 → 1684 (+14) | 54 / 25 / 21 % |
| 1988/89 | 1989/01/29 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1741 → 1736 (-5) | 1 - 1 | Sporting Lokeren1661 → 1666 (+5) | 56 / 25 / 20 % |
| 1988/89 | 1988/08/21 | Eerste Klasse A![]() |
Sporting Lokeren1689 → 1686 (-3) | 0 - 0 | KV Kortrijk1697 → 1700 (+3) | 45 / 28 / 27 % |
| 1987/88 | 1988/02/28 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1599 → 1615 (+16) | 2 - 0 | Sporting Lokeren1721 → 1705 (-16) | 33 / 29 / 38 % |
| 1987/88 | 1987/09/12 | Eerste Klasse A![]() |
Sporting Lokeren1797 → 1790 (-7) | 2 - 2 | KV Kortrijk1588 → 1595 (+7) | 70 / 18 / 12 % |
| 1986/87 | 1987/04/25 | Eerste Klasse A![]() |
Sporting Lokeren1757 → 1764 (+7) | 3 - 1 | KV Kortrijk1653 → 1646 (-7) | 58 / 23 / 18 % |
| 1986/87 | 1986/11/23 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1648 → 1630 (-18) | 1 - 3 | Sporting Lokeren1688 → 1706 (+18) | 42 / 29 / 30 % |
| 1985/86 | 1986/04/12 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1618 → 1633 (+15) | 4 - 0 | Sporting Lokeren1647 → 1632 (-15) | 43 / 29 / 29 % |
| 1985/86 | 1985/11/24 | Eerste Klasse A![]() |
Sporting Lokeren1657 → 1665 (+8) | 2 - 0 | KV Kortrijk1585 → 1577 (-8) | 55 / 25 / 20 % |
| 1984/85 | 1985/02/24 | Eerste Klasse A![]() |
Sporting Lokeren1679 → 1692 (+13) | 4 - 0 | KV Kortrijk1662 → 1649 (-13) | 48 / 27 / 25 % |
| 1984/85 | 1984/10/13 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1654 → 1670 (+16) | 3 - 0 | Sporting Lokeren1727 → 1711 (-16) | 38 / 29 / 33 % |
| 1983/84 | 1984/04/07 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1699 → 1677 (-22) | 0 - 3 | Sporting Lokeren1710 → 1732 (+22) | 45 / 28 / 27 % |
| 1983/84 | 1983/12/11 | Eerste Klasse A![]() |
Sporting Lokeren1717 → 1712 (-5) | 1 - 1 | KV Kortrijk1648 → 1653 (+5) | 54 / 25 / 21 % |
| 1982/83 | 1983/03/13 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1726 → 1708 (-18) | 0 - 3 | Sporting Lokeren1820 → 1838 (+18) | 36 / 29 / 35 % |
| 1982/83 | 1982/11/07 | Eerste Klasse A![]() |
Sporting Lokeren1833 → 1841 (+8) | 4 - 0 | KV Kortrijk1703 → 1695 (-8) | 61 / 22 / 16 % |
| 1981/82 | 1982/03/07 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1697 → 1699 (+2) | 1 - 1 | Sporting Lokeren1883 → 1881 (-2) | 27 / 28 / 45 % |
| 1981/82 | 1981/10/25 | Eerste Klasse A![]() |
Sporting Lokeren1874 → 1857 (-17) | 1 - 2 | KV Kortrijk1652 → 1669 (+17) | 71 / 18 / 11 % |
| 1980/81 | 1981/03/08 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1585 → 1606 (+21) | 4 - 2 | Sporting Lokeren1845 → 1824 (-21) | 21 / 25 / 53 % |
| 1980/81 | 1980/10/18 | Eerste Klasse A![]() |
Sporting Lokeren1799 → 1804 (+5) | 5 - 1 | KV Kortrijk1584 → 1579 (-5) | 70 / 18 / 11 % |
| 1978/79 | 1979/03/04 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1551 → 1554 (+3) | 1 - 1 | Sporting Lokeren1745 → 1742 (-3) | 27 / 28 / 46 % |
| 1978/79 | 1978/10/04 | Eerste Klasse A![]() |
Sporting Lokeren1687 → 1693 (+6) | 2 - 0 | KV Kortrijk1541 → 1535 (-6) | 63 / 21 / 15 % |
| 1977/78 | 1978/01/22 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1587 → 1588 (+1) | 2 - 2 | Sporting Lokeren1715 → 1714 (-1) | 33 / 29 / 38 % |
| 1977/78 | 1977/09/07 | Eerste Klasse A![]() |
Sporting Lokeren1767 → 1761 (-6) | 0 - 0 | KV Kortrijk1602 → 1608 (+6) | 65 / 20 / 14 % |
| 1976/77 | 1977/04/03 | Eerste Klasse A![]() |
Sporting Lokeren1786 → 1789 (+3) | 2 - 1 | KV Kortrijk1568 → 1565 (-3) | 71 / 18 / 11 % |
| 1976/77 | 1976/11/28 | Eerste Klasse A![]() |
KV Kortrijk1563 → 1576 (+13) | 2 - 1 | Sporting Lokeren1768 → 1755 (-13) | 26 / 27 / 47 % |
