37% home win
29% draw
33% away win
Head-to-head before 2018/07/29
18Szombathelyi Haladás
25draws
54Újpest FC
| Competition | P | W | D | L | Goals | ⌀ Szombathelyi Haladás | ⌀ Újpest FC | ⌀ Elo | ∑ Elo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Total | 97 | 18 | 25 | 54 | 90:191 | 1613 | 1767 | -1 | -106 |
NB I![]() |
94 | 18 | 24 | 52 | 88:185 | 1613 | 1769 | -1 | -92 |
Hungary League Cup![]() |
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1605 | 1716 | -3 | -5 |
Hungary Cup![]() |
1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 1628 | 1678 | -9 | -9 |
Rating comparison
Szombathelyi HaladásÚjpest FC
Previous meetings
| Season | Date | Competition | Home | Result | Away | Probabilities |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/18 | 2018/05/19 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1596 → 1596 (0) | 1 - 1 | Újpest FC1686 → 1686 (0) | 36 / 29 / 34 % |
| 2017/18 | 2018/02/24 | NB I![]() |
Újpest FC1670 → 1675 (+5) | 1 - 0 | Szombathelyi Haladás1582 → 1577 (-5) | 57 / 24 / 19 % |
| 2017/18 | 2017/09/16 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1570 → 1579 (+9) | 1 - 0 | Újpest FC1652 → 1643 (-9) | 37 / 29 / 33 % |
| 2016/17 | 2017/05/20 | NB I![]() |
Újpest FC1659 → 1666 (+7) | 2 - 1 | Szombathelyi Haladás1649 → 1642 (-7) | 47 / 27 / 25 % |
| 2016/17 | 2017/02/25 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1650 → 1632 (-18) | 0 - 2 | Újpest FC1690 → 1708 (+18) | 42 / 29 / 30 % |
| 2016/17 | 2016/09/21 | NB I![]() |
Újpest FC1674 → 1671 (-3) | 1 - 1 | Szombathelyi Haladás1674 → 1677 (+3) | 46 / 28 / 26 % |
| 2015/16 | 2016/03/09 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1621 → 1621 (0) | 1 - 1 | Újpest FC1738 → 1738 (0) | 34 / 29 / 37 % |
| 2015/16 | 2015/11/28 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1632 → 1613 (-19) | 0 - 3 | Újpest FC1706 → 1725 (+19) | 38 / 29 / 33 % |
| 2015/16 | 2015/08/22 | NB I![]() |
Újpest FC1706 → 1701 (-5) | 0 - 0 | Szombathelyi Haladás1611 → 1616 (+5) | 57 / 24 / 19 % |
| 2014/15 | 2014/11/29 | NB I![]() |
Újpest FC1703 → 1708 (+5) | 1 - 0 | Szombathelyi Haladás1590 → 1585 (-5) | 60 / 23 / 17 % |
| 2014/15 | 2014/09/24 | Hungary Cup![]() |
Újpest FC1678 → 1687 (+9) | 2 - 0 | Szombathelyi Haladás1628 → 1619 (-9) | 52 / 26 / 22 % |
| 2014/15 | 2014/07/26 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1676 → 1662 (-14) | 0 - 1 | Újpest FC1649 → 1663 (+14) | 49 / 27 / 24 % |
| 2013/14 | 2014/03/30 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1685 → 1692 (+7) | 1 - 0 | Újpest FC1680 → 1673 (-7) | 47 / 28 / 26 % |
| 2013/14 | 2013/09/14 | NB I![]() |
Újpest FC1622 → 1622 (0) | 1 - 1 | Szombathelyi Haladás1708 → 1708 (0) | 37 / 29 / 34 % |
| 2012/13 | 2013/05/24 | NB I![]() |
Újpest FC1628 → 1617 (-11) | 0 - 1 | Szombathelyi Haladás1703 → 1714 (+11) | 38 / 29 / 33 % |
| 2012/13 | 2012/11/10 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1640 → 1651 (+11) | 2 - 0 | Újpest FC1647 → 1636 (-11) | 45 / 28 / 27 % |
| 2011/12 | 2012/04/21 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1653 → 1650 (-3) | 1 - 1 | Újpest FC1646 → 1649 (+3) | 47 / 28 / 25 % |
| 2011/12 | 2011/09/24 | NB I![]() |
Újpest FC1677 → 1690 (+13) | 4 - 1 | Szombathelyi Haladás1682 → 1669 (-13) | 46 / 28 / 26 % |
| 2010/11 | 2011/04/26 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1667 → 1649 (-18) | 0 - 2 | Újpest FC1691 → 1709 (+18) | 43 / 28 / 28 % |
| 2010/11 | 2010/10/15 | NB I![]() |
Újpest FC1743 → 1749 (+6) | 3 - 1 | Szombathelyi Haladás1607 → 1601 (-6) | 62 / 22 / 16 % |
| 2009/10 | 2010/04/06 | Hungary League Cup![]() |
Szombathelyi Haladás1612 → 1611 (-1) | 2 - 2 | Újpest FC1685 → 1686 (+1) | 38 / 29 / 33 % |
| 2009/10 | 2010/04/03 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1602 → 1612 (+10) | 1 - 0 | Újpest FC1695 → 1685 (-10) | 36 / 29 / 35 % |
| 2009/10 | 2010/03/09 | Hungary League Cup![]() |
Újpest FC1746 → 1750 (+4) | 2 - 0 | Szombathelyi Haladás1598 → 1594 (-4) | 63 / 21 / 15 % |
| 2009/10 | 2009/08/30 | NB I![]() |
Újpest FC1712 → 1720 (+8) | 3 - 1 | Szombathelyi Haladás1634 → 1626 (-8) | 55 / 25 / 20 % |
| 2008/09 | 2009/03/13 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1636 → 1622 (-14) | 0 - 2 | Újpest FC1763 → 1777 (+14) | 33 / 29 / 38 % |
| 2008/09 | 2008/08/15 | NB I![]() |
Újpest FC1711 → 1714 (+3) | 1 - 0 | Szombathelyi Haladás1540 → 1537 (-3) | 66 / 20 / 14 % |
| 2003/04 | 2004/03/16 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1596 → 1582 (-14) | 0 - 2 | Újpest FC1729 → 1743 (+14) | 32 / 29 / 39 % |
| 2003/04 | 2003/09/20 | NB I![]() |
Újpest FC1740 → 1735 (-5) | 0 - 0 | Szombathelyi Haladás1637 → 1642 (+5) | 58 / 23 / 18 % |
| 2001/02 | 2002/03/10 | NB I![]() |
Újpest FC1731 → 1735 (+4) | 2 - 1 | Szombathelyi Haladás1567 → 1563 (-4) | 65 / 21 / 14 % |
| 2001/02 | 2001/10/20 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1589 → 1591 (+2) | 2 - 2 | Újpest FC1752 → 1750 (-2) | 29 / 29 / 42 % |
| 2001/02 | 2001/07/21 | NB I![]() |
Újpest FC1748 → 1742 (-6) | 1 - 1 | Szombathelyi Haladás1585 → 1591 (+6) | 65 / 21 / 14 % |
| 1999/00 | 2000/05/05 | NB I![]() |
Újpest FC1722 → 1716 (-6) | 0 - 0 | Szombathelyi Haladás1596 → 1602 (+6) | 61 / 22 / 17 % |
| 1999/00 | 1999/11/13 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1572 → 1593 (+21) | 3 - 0 | Újpest FC1737 → 1716 (-21) | 29 / 29 / 42 % |
| 1998/99 | 1999/05/22 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1596 → 1620 (+24) | 4 - 1 | Újpest FC1821 → 1797 (-24) | 24 / 27 / 49 % |
| 1998/99 | 1998/11/06 | NB I![]() |
Újpest FC1796 → 1800 (+4) | 2 - 0 | Szombathelyi Haladás1569 → 1565 (-4) | 71 / 18 / 11 % |
| 1997/98 | 1998/04/29 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti TE)1873 → 1876 (+3) | 3 - 1 | Szombathelyi Haladás1596 → 1593 (-3) | 76 / 16 / 9 % |
| 1997/98 | 1997/09/27 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1595 → 1599 (+4) | 1 - 1 | Újpest FC (as Újpesti TE)1845 → 1841 (-4) | 22 / 26 / 52 % |
| 1996/97 | 1997/04/20 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1611 → 1604 (-7) | 1 - 2 | Újpest FC (as Újpesti TE)1837 → 1844 (+7) | 24 / 27 / 49 % |
| 1996/97 | 1996/10/14 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti TE)1793 → 1787 (-6) | 1 - 1 | Szombathelyi Haladás1632 → 1638 (+6) | 65 / 21 / 14 % |
| 1995/96 | 1996/05/25 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti TE)1744 → 1748 (+4) | 2 - 1 | Szombathelyi Haladás1586 → 1582 (-4) | 65 / 21 / 15 % |
| 1995/96 | 1995/10/19 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1518 → 1522 (+4) | 1 - 1 | Újpest FC (as Újpesti TE)1747 → 1743 (-4) | 24 / 27 / 50 % |
| 1993/94 | 1994/06/11 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1546 → 1558 (+12) | 3 - 2 | Újpest FC (as Újpesti TE)1707 → 1695 (-12) | 29 / 29 / 42 % |
| 1993/94 | 1993/11/20 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti TE)1628 → 1637 (+9) | 4 - 0 | Szombathelyi Haladás1532 → 1523 (-9) | 58 / 24 / 19 % |
| 1991/92 | 1992/06/20 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1556 → 1568 (+12) | 1 - 0 | Újpest FC1712 → 1700 (-12) | 30 / 29 / 41 % |
| 1991/92 | 1991/11/30 | NB I![]() |
Újpest FC1769 → 1775 (+6) | 3 - 1 | Szombathelyi Haladás1633 → 1627 (-6) | 62 / 22 / 16 % |
| 1989/90 | 1990/05/05 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1615 → 1627 (+12) | 1 - 0 | Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1770 → 1758 (-12) | 30 / 29 / 41 % |
| 1989/90 | 1989/10/28 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1753 → 1762 (+9) | 3 - 0 | Szombathelyi Haladás1659 → 1650 (-9) | 57 / 24 / 19 % |
| 1988/89 | 1989/05/20 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1704 → 1709 (+5) | 2 - 1 | Szombathelyi Haladás1630 → 1625 (-5) | 55 / 25 / 20 % |
| 1988/89 | 1988/10/22 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1684 → 1660 (-24) | 0 - 4 | Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1689 → 1713 (+24) | 46 / 28 / 26 % |
| 1987/88 | 1988/04/30 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1690 → 1671 (-19) | 0 - 3 | Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1767 → 1786 (+19) | 38 / 29 / 33 % |
| 1987/88 | 1987/10/07 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1802 → 1797 (-5) | 0 - 0 | Szombathelyi Haladás1697 → 1702 (+5) | 59 / 23 / 18 % |
| 1986/87 | 1987/03/15 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1747 → 1757 (+10) | 4 - 0 | Szombathelyi Haladás1674 → 1664 (-10) | 55 / 25 / 20 % |
| 1986/87 | 1986/08/27 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1666 → 1673 (+7) | 1 - 0 | Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1667 → 1660 (-7) | 46 / 28 / 26 % |
| 1985/86 | 1985/11/23 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1644 → 1643 (-1) | 1 - 1 | Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1714 → 1715 (+1) | 38 / 29 / 32 % |
| 1985/86 | 1985/09/17 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1714 → 1700 (-14) | 0 - 1 | Szombathelyi Haladás1662 → 1676 (+14) | 52 / 26 / 22 % |
| 1984/85 | 1985/05/05 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1783 → 1777 (-6) | 1 - 1 | Szombathelyi Haladás1666 → 1672 (+6) | 60 / 23 / 17 % |
| 1984/85 | 1984/10/20 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1611 → 1623 (+12) | 1 - 0 | Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1781 → 1769 (-12) | 29 / 29 / 43 % |
| 1983/84 | 1984/03/11 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1626 → 1639 (+13) | 1 - 0 | Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1827 → 1814 (-13) | 26 / 28 / 46 % |
| 1983/84 | 1983/08/24 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1710 → 1719 (+9) | 3 - 1 | Szombathelyi Haladás1670 → 1661 (-9) | 51 / 26 / 23 % |
| 1982/83 | 1983/04/20 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1781 → 1785 (+4) | 3 - 2 | Szombathelyi Haladás1657 → 1653 (-4) | 61 / 22 / 17 % |
| 1982/83 | 1982/10/16 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1634 → 1653 (+19) | 3 - 0 | Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1762 → 1743 (-19) | 33 / 29 / 38 % |
| 1981/82 | 1981/12/16 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1793 → 1798 (+5) | 2 - 0 | Szombathelyi Haladás1632 → 1627 (-5) | 65 / 21 / 14 % |
| 1981/82 | 1981/08/30 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1578 → 1581 (+3) | 1 - 1 | Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1768 → 1765 (-3) | 27 / 28 / 45 % |
| 1978/79 | 1979/04/07 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1564 → 1560 (-4) | 0 - 1 | Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1892 → 1896 (+4) | 17 / 22 / 61 % |
| 1978/79 | 1978/11/18 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1864 → 1867 (+3) | 5 - 1 | Szombathelyi Haladás1560 → 1557 (-3) | 78 / 15 / 8 % |
| 1977/78 | 1978/02/25 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1637 → 1640 (+3) | 1 - 1 | Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1831 → 1828 (-3) | 27 / 28 / 46 % |
| 1977/78 | 1977/12/10 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1872 → 1876 (+4) | 5 - 1 | Szombathelyi Haladás1618 → 1614 (-4) | 74 / 17 / 10 % |
| 1976/77 | 1977/06/01 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1877 → 1882 (+5) | 3 - 0 | Szombathelyi Haladás1682 → 1677 (-5) | 68 / 19 / 13 % |
| 1976/77 | 1976/11/13 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1660 → 1664 (+4) | 1 - 1 | Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1909 → 1905 (-4) | 22 / 26 / 52 % |
| 1975/76 | 1976/06/05 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1637 → 1641 (+4) | 2 - 2 | Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1894 → 1890 (-4) | 22 / 25 / 53 % |
| 1975/76 | 1975/08/30 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1896 → 1898 (+2) | 3 - 2 | Szombathelyi Haladás1608 → 1606 (-2) | 77 / 15 / 8 % |
| 1974/75 | 1975/03/15 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1571 → 1567 (-4) | 1 - 2 | Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1927 → 1931 (+4) | 15 / 21 / 65 % |
| 1973/74 | 1974/05/04 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1949 → 1951 (+2) | 3 - 0 | Szombathelyi Haladás1563 → 1561 (-2) | 83 / 12 / 5 % |
| 1973/74 | 1973/08/17 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1493 → 1491 (-2) | 2 - 3 | Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1972 → 1974 (+2) | 9 / 15 / 76 % |
| 1971/72 | 1972/04/02 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1963 → 1965 (+2) | 3 - 0 | Szombathelyi Haladás1584 → 1582 (-2) | 82 / 13 / 5 % |
| 1971/72 | 1971/11/17 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1611 → 1605 (-6) | 2 - 4 | Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1965 → 1971 (+6) | 15 / 21 / 64 % |
| 1970/71 | 1971/03/28 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1584 → 1590 (+6) | 0 - 0 | Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1923 → 1917 (-6) | 16 / 21 / 63 % |
| 1970/71 | 1970/08/30 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1968 → 1970 (+2) | 4 - 2 | Szombathelyi Haladás1601 → 1599 (-2) | 82 / 13 / 6 % |
| 1969/70 | 1969/08/23 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1999 → 2001 (+2) | 3 - 0 | Szombathelyi Haladás1601 → 1599 (-2) | 83 / 12 / 5 % |
| 1968/69 | 1969/04/04 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1619 → 1613 (-6) | 1 - 4 | Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)2006 → 2012 (+6) | 13 / 19 / 68 % |
| 1968/69 | 1968/08/25 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1594 → 1584 (-10) | 0 - 6 | Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1897 → 1907 (+10) | 18 / 23 / 59 % |
| 1967/68 | 1968/03/03 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1889 → 1893 (+4) | 5 - 0 | Szombathelyi Haladás1591 → 1587 (-4) | 77 / 15 / 8 % |
| 1967/68 | 1967/08/06 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1519 → 1513 (-6) | 1 - 3 | Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1860 → 1866 (+6) | 16 / 21 / 63 % |
| 1966/67 | 1967/03/26 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1849 → 1853 (+4) | 6 - 1 | Szombathelyi Haladás1565 → 1561 (-4) | 76 / 15 / 8 % |
| 1962/63 | 1963/05/22 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1814 → 1816 (+2) | 2 - 1 | Szombathelyi Haladás1545 → 1543 (-2) | 75 / 16 / 9 % |
| 1962/63 | 1962/10/21 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1537 → 1528 (-9) | 0 - 6 | Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1864 → 1873 (+9) | 17 / 22 / 61 % |
| 1959/60 | 1960/03/06 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1827 → 1830 (+3) | 3 - 1 | Szombathelyi Haladás1574 → 1571 (-3) | 74 / 17 / 10 % |
| 1959/60 | 1959/09/13 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1599 → 1587 (-12) | 1 - 3 | Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1761 → 1773 (+12) | 29 / 29 / 42 % |
| 1958/59 | 1959/05/10 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1637 → 1636 (-1) | 1 - 1 | Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1700 → 1701 (+1) | 39 / 29 / 32 % |
| 1958/59 | 1958/11/30 | NB I![]() |
Újpest FC (as Újpesti Dózsa SC)1748 → 1742 (-6) | 1 - 1 | Szombathelyi Haladás1609 → 1615 (+6) | 62 / 22 / 16 % |
| 1957/58 | 1958/03/15 | NB I![]() |
Újpest FC1710 → 1718 (+8) | 3 - 0 | Szombathelyi Haladás1595 → 1587 (-8) | 60 / 23 / 17 % |
| 1957/58 | 1957/11/03 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1603 → 1613 (+10) | 2 - 1 | Újpest FC1697 → 1687 (-10) | 36 / 29 / 35 % |
| 1956/57 | 1957/03/17 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1608 → 1606 (-2) | 1 - 1 | Újpest FC1651 → 1653 (+2) | 41 / 29 / 30 % |
| 1955/56 | 1955/12/04 | NB I![]() |
Újpest FC1636 → 1645 (+9) | 4 - 2 | Szombathelyi Haladás1593 → 1584 (-9) | 51 / 26 / 23 % |
| 1954/55 | 1955/05/01 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1587 → 1595 (+8) | 3 - 2 | Újpest FC1609 → 1601 (-8) | 44 / 28 / 28 % |
| 1954/55 | 1954/09/12 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1609 → 1618 (+9) | 4 - 3 | Újpest FC1662 → 1653 (-9) | 40 / 29 / 31 % |
