3 - 0
46% home win
28% draw
26% away win
Head-to-head before 1987/08/29
7Szombathelyi Haladás
6draws
7Békéscsaba 1912 Elore SE
| Competition | P | W | D | L | Goals | ⌀ Szombathelyi Haladás | ⌀ Békéscsaba 1912 Elore SE | ⌀ Elo | ∑ Elo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Total | 20 | 7 | 6 | 7 | 23:23 | 1634 | 1607 | -1 | -21 |
NB I![]() |
20 | 7 | 6 | 7 | 23:23 | 1634 | 1607 | -1 | -21 |
Rating comparison
Szombathelyi HaladásBékéscsaba 1912 Elore SE
Previous meetings
| Season | Date | Competition | Home | Result | Away | Probabilities |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1986/87 | 1987/06/13 | NB I![]() |
Békéscsaba 1912 Elore SE1669 → 1676 (+7) | 1 - 0 | Szombathelyi Haladás1667 → 1660 (-7) | 46 / 28 / 26 % |
| 1986/87 | 1986/12/06 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1686 → 1695 (+9) | 2 - 0 | Békéscsaba 1912 Elore SE1645 → 1636 (-9) | 51 / 26 / 23 % |
| 1985/86 | 1986/04/12 | NB I![]() |
Békéscsaba 1912 Elore SE1622 → 1634 (+12) | 2 - 0 | Szombathelyi Haladás1658 → 1646 (-12) | 42 / 29 / 29 % |
| 1985/86 | 1985/10/09 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1670 → 1657 (-13) | 0 - 1 | Békéscsaba 1912 Elore SE1645 → 1658 (+13) | 49 / 27 / 24 % |
| 1984/85 | 1985/05/18 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1672 → 1668 (-4) | 3 - 3 | Békéscsaba 1912 Elore SE1625 → 1629 (+4) | 52 / 26 / 22 % |
| 1984/85 | 1984/10/27 | NB I![]() |
Békéscsaba 1912 Elore SE1561 → 1560 (-1) | 1 - 1 | Szombathelyi Haladás1623 → 1624 (+1) | 39 / 29 / 32 % |
| 1982/83 | 1983/04/09 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1646 → 1657 (+11) | 3 - 0 | Békéscsaba 1912 Elore SE1617 → 1606 (-11) | 50 / 27 / 24 % |
| 1982/83 | 1982/10/09 | NB I![]() |
Békéscsaba 1912 Elore SE1695 → 1691 (-4) | 1 - 1 | Szombathelyi Haladás1630 → 1634 (+4) | 54 / 25 / 21 % |
| 1981/82 | 1982/03/27 | NB I![]() |
Békéscsaba 1912 Elore SE1664 → 1670 (+6) | 2 - 1 | Szombathelyi Haladás1621 → 1615 (-6) | 51 / 26 / 23 % |
| 1981/82 | 1981/10/07 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1629 → 1637 (+8) | 1 - 0 | Békéscsaba 1912 Elore SE1674 → 1666 (-8) | 41 / 29 / 30 % |
| 1978/79 | 1979/06/13 | NB I![]() |
Békéscsaba 1912 Elore SE1621 → 1627 (+6) | 3 - 2 | Szombathelyi Haladás1586 → 1580 (-6) | 50 / 27 / 23 % |
| 1978/79 | 1978/09/02 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1597 → 1604 (+7) | 1 - 0 | Békéscsaba 1912 Elore SE1593 → 1586 (-7) | 47 / 28 / 26 % |
| 1977/78 | 1978/03/25 | NB I![]() |
Békéscsaba 1912 Elore SE1622 → 1633 (+11) | 2 - 0 | Szombathelyi Haladás1633 → 1622 (-11) | 45 / 28 / 27 % |
| 1977/78 | 1977/10/01 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1657 → 1630 (-27) | 0 - 3 | Békéscsaba 1912 Elore SE1552 → 1579 (+27) | 59 / 23 / 18 % |
| 1976/77 | 1977/03/19 | NB I![]() |
Békéscsaba 1912 Elore SE1600 → 1599 (-1) | 2 - 2 | Szombathelyi Haladás1664 → 1665 (+1) | 39 / 29 / 32 % |
| 1976/77 | 1976/09/04 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1649 → 1654 (+5) | 1 - 0 | Békéscsaba 1912 Elore SE1578 → 1573 (-5) | 55 / 25 / 20 % |
| 1975/76 | 1976/03/13 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1638 → 1633 (-5) | 0 - 0 | Békéscsaba 1912 Elore SE1544 → 1549 (+5) | 57 / 24 / 19 % |
| 1975/76 | 1975/09/27 | NB I![]() |
Békéscsaba 1912 Elore SE1547 → 1530 (-17) | 0 - 2 | Szombathelyi Haladás1602 → 1619 (+17) | 40 / 29 / 31 % |
| 1974/75 | 1975/05/31 | NB I![]() |
Békéscsaba 1912 Elore SE1552 → 1551 (-1) | 0 - 0 | Szombathelyi Haladás1607 → 1608 (+1) | 40 / 29 / 31 % |
| 1974/75 | 1974/09/21 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1547 → 1553 (+6) | 3 - 2 | Békéscsaba 1912 Elore SE1513 → 1507 (-6) | 50 / 27 / 23 % |
