49% home win
27% draw
24% away win
Head-to-head before 2012/11/18
51Budapest Honvéd
20draws
14Szombathelyi Haladás
| Competition | P | W | D | L | Goals | ⌀ Budapest Honvéd | ⌀ Szombathelyi Haladás | ⌀ Elo | ∑ Elo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Total | 85 | 51 | 20 | 14 | 171:70 | 1766 | 1608 | +2 | +153 |
NB I![]() |
83 | 50 | 19 | 14 | 166:67 | 1769 | 1606 | +2 | +142 |
Hungary League Cup![]() |
2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | 1658 | 1675 | +6 | +11 |
Rating comparison
Budapest HonvédSzombathelyi Haladás
Previous meetings
| Season | Date | Competition | Home | Result | Away | Probabilities |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/13 | 2012/10/13 | Hungary League Cup![]() |
Budapest Honvéd1659 → 1668 (+9) | 2 - 0 | Szombathelyi Haladás1674 → 1665 (-9) | 44 / 28 / 27 % |
| 2012/13 | 2012/10/10 | Hungary League Cup![]() |
Szombathelyi Haladás1676 → 1674 (-2) | 3 - 3 | Budapest Honvéd1657 → 1659 (+2) | 48 / 27 / 24 % |
| 2011/12 | 2011/11/25 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1705 → 1700 (-5) | 2 - 2 | Szombathelyi Haladás1634 → 1639 (+5) | 55 / 25 / 20 % |
| 2011/12 | 2011/07/23 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1683 → 1662 (-21) | 2 - 4 | Budapest Honvéd1631 → 1652 (+21) | 52 / 26 / 22 % |
| 2010/11 | 2011/04/09 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1615 → 1627 (+12) | 3 - 1 | Szombathelyi Haladás1655 → 1643 (-12) | 42 / 29 / 30 % |
| 2010/11 | 2010/09/18 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1620 → 1619 (-1) | 1 - 1 | Budapest Honvéd1688 → 1689 (+1) | 39 / 29 / 32 % |
| 2009/10 | 2010/05/05 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1655 → 1652 (-3) | 0 - 0 | Szombathelyi Haladás1648 → 1651 (+3) | 47 / 28 / 25 % |
| 2009/10 | 2009/10/17 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1636 → 1632 (-4) | 2 - 2 | Budapest Honvéd1570 → 1574 (+4) | 54 / 25 / 21 % |
| 2008/09 | 2009/05/01 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1621 → 1628 (+7) | 1 - 0 | Budapest Honvéd1630 → 1623 (-7) | 45 / 28 / 27 % |
| 2008/09 | 2008/10/18 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1633 → 1619 (-14) | 0 - 1 | Szombathelyi Haladás1591 → 1605 (+14) | 51 / 26 / 23 % |
| 2001/02 | 2002/05/18 | NB I![]() |
Budapest Honvéd (as Kispesti Honved FC)1650 → 1646 (-4) | 1 - 1 | Szombathelyi Haladás1602 → 1606 (+4) | 52 / 26 / 22 % |
| 2001/02 | 2002/03/02 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1557 → 1567 (+10) | 3 - 2 | Budapest Honvéd (as Kispesti Honved FC)1667 → 1657 (-10) | 34 / 29 / 36 % |
| 2001/02 | 2001/10/13 | NB I![]() |
Budapest Honvéd (as Kispesti Honved FC)1628 → 1641 (+13) | 6 - 1 | Szombathelyi Haladás1602 → 1589 (-13) | 49 / 27 / 24 % |
| 2001/02 | 2001/07/14 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1575 → 1585 (+10) | 1 - 0 | Budapest Honvéd (as Kispesti Honved FC)1681 → 1671 (-10) | 35 / 29 / 36 % |
| 2000/01 | 2000/10/20 | NB I![]() |
Budapest Honvéd (as Kispesti Honved FC)1617 → 1626 (+9) | 2 - 0 | Szombathelyi Haladás1576 → 1567 (-9) | 51 / 26 / 23 % |
| 2000/01 | 2000/08/26 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1561 → 1560 (-1) | 1 - 1 | Budapest Honvéd (as Kispesti Honved FC)1639 → 1640 (+1) | 38 / 29 / 33 % |
| 1999/00 | 2000/02/26 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1607 → 1594 (-13) | 1 - 2 | Budapest Honvéd (as Kispesti Honved FC)1597 → 1610 (+13) | 47 / 27 / 25 % |
| 1999/00 | 1999/08/06 | NB I![]() |
Budapest Honvéd (as Kispesti Honved FC)1630 → 1640 (+10) | 2 - 0 | Szombathelyi Haladás1603 → 1593 (-10) | 49 / 27 / 24 % |
| 1998/99 | 1999/04/07 | NB I![]() |
Budapest Honvéd (as Kispesti Honved FC)1595 → 1601 (+6) | 1 - 0 | Szombathelyi Haladás1550 → 1544 (-6) | 52 / 26 / 22 % |
| 1998/99 | 1998/08/29 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1569 → 1552 (-17) | 0 - 2 | Budapest Honvéd (as Kispesti Honved FC)1616 → 1633 (+17) | 41 / 29 / 30 % |
| 1997/98 | 1998/04/03 | NB I![]() |
Budapest Honvéd (as Kispesti Honved FC)1607 → 1614 (+7) | 1 - 0 | Szombathelyi Haladás1592 → 1585 (-7) | 48 / 27 / 25 % |
| 1997/98 | 1997/09/03 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1625 → 1632 (+7) | 1 - 0 | Budapest Honvéd (as Kispesti Honved FC)1610 → 1603 (-7) | 48 / 27 / 25 % |
| 1996/97 | 1997/05/24 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1590 → 1599 (+9) | 2 - 1 | Budapest Honvéd (as Kispesti Honved FC)1665 → 1656 (-9) | 38 / 29 / 33 % |
| 1996/97 | 1996/11/23 | NB I![]() |
Budapest Honvéd (as Kispesti Honved FC)1724 → 1731 (+7) | 2 - 0 | Szombathelyi Haladás1610 → 1603 (-7) | 60 / 23 / 17 % |
| 1995/96 | 1996/06/12 | NB I![]() |
Budapest Honvéd (as Kispesti Honved FC)1742 → 1749 (+7) | 4 - 0 | Szombathelyi Haladás1596 → 1589 (-7) | 63 / 21 / 15 % |
| 1995/96 | 1995/11/03 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1518 → 1532 (+14) | 1 - 0 | Budapest Honvéd (as Kispesti Honved FC)1758 → 1744 (-14) | 23 / 26 / 51 % |
| 1993/94 | 1994/05/07 | NB I![]() |
Budapest Honvéd (as Kispesti Honved FC)1872 → 1864 (-8) | 0 - 0 | Szombathelyi Haladás1555 → 1563 (+8) | 79 / 14 / 7 % |
| 1993/94 | 1993/10/16 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1544 → 1549 (+5) | 1 - 1 | Budapest Honvéd (as Kispesti Honved FC)1839 → 1834 (-5) | 19 / 24 / 58 % |
| 1991/92 | 1992/05/23 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1783 → 1789 (+6) | 4 - 0 | Szombathelyi Haladás1582 → 1576 (-6) | 69 / 19 / 12 % |
| 1991/92 | 1991/11/09 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1639 → 1624 (-15) | 0 - 2 | Budapest Honvéd1746 → 1761 (+15) | 35 / 29 / 36 % |
| 1989/90 | 1990/03/10 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1718 → 1723 (+5) | 2 - 1 | Szombathelyi Haladás1613 → 1608 (-5) | 59 / 23 / 18 % |
| 1989/90 | 1989/08/26 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1617 → 1605 (-12) | 0 - 3 | Budapest Honvéd1822 → 1834 (+12) | 26 / 27 / 47 % |
| 1988/89 | 1989/05/27 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1629 → 1617 (-12) | 1 - 3 | Budapest Honvéd1808 → 1820 (+12) | 28 / 28 / 44 % |
| 1988/89 | 1988/11/05 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1840 → 1845 (+5) | 2 - 0 | Szombathelyi Haladás1672 → 1667 (-5) | 66 / 20 / 14 % |
| 1987/88 | 1988/05/28 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1691 → 1693 (+2) | 0 - 0 | Budapest Honvéd1853 → 1851 (-2) | 29 / 29 / 42 % |
| 1987/88 | 1987/10/31 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1830 → 1837 (+7) | 3 - 0 | Szombathelyi Haladás1701 → 1694 (-7) | 61 / 22 / 16 % |
| 1986/87 | 1987/02/28 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1798 → 1803 (+5) | 1 - 0 | Szombathelyi Haladás1695 → 1690 (-5) | 58 / 23 / 18 % |
| 1986/87 | 1986/08/16 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1648 → 1653 (+5) | 3 - 3 | Budapest Honvéd1919 → 1914 (-5) | 20 / 25 / 55 % |
| 1985/86 | 1986/03/22 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1649 → 1654 (+5) | 0 - 0 | Budapest Honvéd1921 → 1916 (-5) | 20 / 25 / 55 % |
| 1985/86 | 1985/09/11 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1922 → 1924 (+2) | 2 - 1 | Szombathelyi Haladás1653 → 1651 (-2) | 75 / 16 / 9 % |
| 1984/85 | 1985/03/23 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1684 → 1672 (-12) | 0 - 3 | Budapest Honvéd1891 → 1903 (+12) | 25 / 27 / 47 % |
| 1984/85 | 1984/09/12 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1896 → 1898 (+2) | 1 - 0 | Szombathelyi Haladás1606 → 1604 (-2) | 77 / 15 / 8 % |
| 1983/84 | 1984/03/17 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1850 → 1854 (+4) | 2 - 0 | Szombathelyi Haladás1639 → 1635 (-4) | 70 / 18 / 12 % |
| 1983/84 | 1983/08/27 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1661 → 1674 (+13) | 2 - 1 | Budapest Honvéd1864 → 1851 (-13) | 26 / 28 / 47 % |
| 1982/83 | 1983/04/02 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1813 → 1818 (+5) | 2 - 0 | Szombathelyi Haladás1637 → 1632 (-5) | 66 / 20 / 14 % |
| 1982/83 | 1982/10/02 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1639 → 1630 (-9) | 1 - 2 | Budapest Honvéd1773 → 1782 (+9) | 32 / 29 / 39 % |
| 1981/82 | 1982/04/21 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1758 → 1765 (+7) | 3 - 0 | Szombathelyi Haladás1620 → 1613 (-7) | 62 / 22 / 16 % |
| 1981/82 | 1981/11/11 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1610 → 1623 (+13) | 1 - 0 | Budapest Honvéd1819 → 1806 (-13) | 25 / 27 / 47 % |
| 1978/79 | 1979/03/14 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1571 → 1576 (+5) | 1 - 1 | Budapest Honvéd1847 → 1842 (-5) | 20 / 24 / 55 % |
| 1978/79 | 1978/12/16 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1893 → 1896 (+3) | 3 - 0 | Szombathelyi Haladás1599 → 1596 (-3) | 77 / 15 / 8 % |
| 1977/78 | 1978/03/18 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1629 → 1633 (+4) | 0 - 0 | Budapest Honvéd1868 → 1864 (-4) | 23 / 26 / 51 % |
| 1977/78 | 1977/10/15 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1812 → 1817 (+5) | 2 - 0 | Szombathelyi Haladás1630 → 1625 (-5) | 67 / 20 / 13 % |
| 1976/77 | 1977/06/04 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1677 → 1667 (-10) | 5 - 6 | Budapest Honvéd1779 → 1789 (+10) | 35 / 29 / 35 % |
| 1976/77 | 1976/10/27 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1791 → 1795 (+4) | 2 - 1 | Szombathelyi Haladás1670 → 1666 (-4) | 60 / 23 / 17 % |
| 1975/76 | 1976/03/31 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1643 → 1646 (+3) | 0 - 0 | Budapest Honvéd1851 → 1848 (-3) | 25 / 27 / 47 % |
| 1975/76 | 1975/09/13 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1839 → 1843 (+4) | 3 - 1 | Szombathelyi Haladás1608 → 1604 (-4) | 72 / 18 / 11 % |
| 1974/75 | 1975/03/22 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1858 → 1861 (+3) | 3 - 0 | Szombathelyi Haladás1567 → 1564 (-3) | 77 / 15 / 8 % |
| 1974/75 | 1974/10/26 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1563 → 1554 (-9) | 0 - 2 | Budapest Honvéd1821 → 1830 (+9) | 21 / 25 / 53 % |
| 1973/74 | 1974/04/07 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1788 → 1793 (+5) | 5 - 0 | Szombathelyi Haladás1531 → 1526 (-5) | 74 / 16 / 9 % |
| 1973/74 | 1973/10/28 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1504 → 1498 (-6) | 0 - 2 | Budapest Honvéd1837 → 1843 (+6) | 16 / 22 / 62 % |
| 1971/72 | 1972/05/28 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1802 → 1807 (+5) | 4 - 0 | Szombathelyi Haladás1556 → 1551 (-5) | 73 / 17 / 10 % |
| 1971/72 | 1971/09/19 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1619 → 1631 (+12) | 2 - 1 | Budapest Honvéd1782 → 1770 (-12) | 29 / 29 / 42 % |
| 1970/71 | 1971/05/23 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1591 → 1610 (+19) | 2 - 0 | Budapest Honvéd1792 → 1773 (-19) | 26 / 28 / 46 % |
| 1970/71 | 1970/11/29 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1800 → 1805 (+5) | 3 - 0 | Szombathelyi Haladás1598 → 1593 (-5) | 69 / 19 / 12 % |
| 1969/70 | 1970/05/06 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1618 → 1608 (-10) | 0 - 2 | Budapest Honvéd1834 → 1844 (+10) | 25 / 27 / 48 % |
| 1969/70 | 1970/03/08 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1837 → 1842 (+5) | 3 - 0 | Szombathelyi Haladás1623 → 1618 (-5) | 70 / 18 / 12 % |
| 1969/70 | 1969/10/12 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1593 → 1597 (+4) | 1 - 1 | Budapest Honvéd1858 → 1854 (-4) | 21 / 25 / 54 % |
| 1968/69 | 1969/05/11 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1795 → 1801 (+6) | 3 - 0 | Szombathelyi Haladás1621 → 1615 (-6) | 66 / 20 / 14 % |
| 1968/69 | 1968/11/24 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1757 → 1761 (+4) | 1 - 0 | Szombathelyi Haladás1595 → 1591 (-4) | 65 / 21 / 14 % |
| 1967/68 | 1968/06/09 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1605 → 1617 (+12) | 2 - 1 | Budapest Honvéd1778 → 1766 (-12) | 28 / 28 / 43 % |
| 1967/68 | 1967/07/29 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1726 → 1732 (+6) | 5 - 0 | Szombathelyi Haladás1525 → 1519 (-6) | 69 / 19 / 12 % |
| 1966/67 | 1967/04/02 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1561 → 1550 (-11) | 1 - 3 | Budapest Honvéd1745 → 1756 (+11) | 27 / 28 / 44 % |
| 1962/63 | 1963/04/21 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1547 → 1549 (+2) | 1 - 1 | Budapest Honvéd1722 → 1720 (-2) | 28 / 28 / 43 % |
| 1962/63 | 1962/11/25 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1743 → 1746 (+3) | 3 - 2 | Szombathelyi Haladás1514 → 1511 (-3) | 72 / 18 / 11 % |
| 1959/60 | 1960/05/29 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1592 → 1595 (+3) | 1 - 1 | Budapest Honvéd1788 → 1785 (-3) | 26 / 28 / 46 % |
| 1959/60 | 1959/08/01 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1850 → 1842 (-8) | 2 - 2 | Szombathelyi Haladás1601 → 1609 (+8) | 73 / 17 / 10 % |
| 1958/59 | 1959/05/12 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1636 → 1621 (-15) | 0 - 3 | Budapest Honvéd1790 → 1805 (+15) | 30 / 29 / 41 % |
| 1958/59 | 1958/11/09 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1818 → 1801 (-17) | 1 - 2 | Szombathelyi Haladás1592 → 1609 (+17) | 71 / 18 / 11 % |
| 1957/58 | 1958/03/01 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1768 → 1774 (+6) | 3 - 1 | Szombathelyi Haladás1616 → 1610 (-6) | 64 / 21 / 15 % |
| 1957/58 | 1957/10/23 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1574 → 1577 (+3) | 2 - 2 | Budapest Honvéd1779 → 1776 (-3) | 26 / 27 / 47 % |
| 1956/57 | 1957/03/23 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1916 → 1918 (+2) | 2 - 1 | Szombathelyi Haladás1606 → 1604 (-2) | 78 / 15 / 7 % |
| 1955/56 | 1955/08/28 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1571 → 1563 (-8) | 0 - 4 | Budapest Honvéd1886 → 1894 (+8) | 17 / 23 / 60 % |
| 1954/55 | 1955/03/13 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1821 → 1824 (+3) | 4 - 3 | Szombathelyi Haladás1586 → 1583 (-3) | 72 / 17 / 10 % |
| 1954/55 | 1954/12/26 | NB I![]() |
Szombathelyi Haladás1603 → 1615 (+12) | 2 - 1 | Budapest Honvéd1788 → 1776 (-12) | 27 / 28 / 45 % |
| 1954/55 | 1954/11/03 | NB I![]() |
Budapest Honvéd1758 → 1764 (+6) | 4 - 1 | Szombathelyi Haladás1589 → 1583 (-6) | 66 / 20 / 14 % |
