27% home win
28% draw
45% away win
Head-to-head before 2012/05/29
5AC Libertas
8draws
5SP Tre Penne
| Competition | P | W | D | L | Goals | ⌀ AC Libertas | ⌀ SP Tre Penne | ⌀ Elo | ∑ Elo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Total | 18 | 5 | 8 | 5 | 19:21 | 706 | 761 | +1 | +15 |
Campionato![]() |
15 | 4 | 7 | 4 | 13:17 | 710 | 748 | 0 | -3 |
San Marino Cup![]() |
3 | 1 | 1 | 1 | 6:4 | 683 | 826 | +6 | +18 |
Rating comparison
AC LibertasSP Tre Penne
Previous meetings
| Season | Date | Competition | Home | Result | Away | Probabilities |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | 2012/05/16 | Campionato neutral ground |
AC Libertas730 → 732 (+2) | 1 - 1 | SP Tre Penne810 → 808 (-2) | 28 / 28 / 44 % |
| 2011/12 | 2012/03/14 | Campionato![]() |
AC Libertas754 → 732 (-22) | 0 - 3 | SP Tre Penne773 → 795 (+22) | 44 / 28 / 28 % |
| 2011/12 | 2012/01/28 | San Marino Cup![]() |
AC Libertas747 → 745 (-2) | 0 - 0 | SP Tre Penne790 → 792 (+2) | 41 / 29 / 30 % |
| 2011/12 | 2011/09/21 | San Marino Cup![]() |
SP Tre Penne844 → 813 (-31) | 1 - 5 | AC Libertas660 → 691 (+31) | 67 / 20 / 13 % |
| 2010/11 | 2011/05/07 | Campionato neutral ground |
SP Tre Penne787 → 798 (+11) | 4 - 1 | AC Libertas652 → 641 (-11) | 50 / 27 / 23 % |
| 2010/11 | 2011/04/17 | Campionato![]() |
SP Tre Penne821 → 804 (-17) | 0 - 1 | AC Libertas649 → 666 (+17) | 66 / 20 / 14 % |
| 2010/11 | 2010/11/13 | Campionato![]() |
AC Libertas655 → 658 (+3) | 0 - 0 | SP Tre Penne844 → 841 (-3) | 27 / 28 / 45 % |
| 2009/10 | 2010/04/21 | San Marino Cup![]() |
AC Libertas643 → 632 (-11) | 1 - 3 | SP Tre Penne845 → 856 (+11) | 26 / 28 / 47 % |
| 2009/10 | 2010/04/13 | Campionato![]() |
SP Tre Penne852 → 845 (-7) | 2 - 2 | AC Libertas642 → 649 (+7) | 70 / 18 / 12 % |
| 2009/10 | 2009/10/25 | Campionato![]() |
AC Libertas676 → 675 (-1) | 1 - 1 | SP Tre Penne737 → 738 (+1) | 39 / 29 / 31 % |
| 2008/09 | 2009/03/21 | Campionato![]() |
AC Libertas722 → 720 (-2) | 1 - 1 | SP Tre Penne757 → 759 (+2) | 42 / 29 / 29 % |
| 2008/09 | 2008/10/24 | Campionato![]() |
SP Tre Penne726 → 723 (-3) | 0 - 0 | AC Libertas723 → 726 (+3) | 47 / 28 / 26 % |
| 2007/08 | 2008/02/06 | Campionato![]() |
SP Tre Penne737 → 734 (-3) | 0 - 0 | AC Libertas741 → 744 (+3) | 46 / 28 / 26 % |
| 2006/07 | 2006/11/19 | Campionato![]() |
AC Libertas798 → 803 (+5) | 2 - 1 | SP Tre Penne719 → 714 (-5) | 56 / 25 / 20 % |
| 2005/06 | 2006/03/11 | Campionato![]() |
AC Libertas799 → 784 (-15) | 1 - 2 | SP Tre Penne730 → 745 (+15) | 54 / 25 / 21 % |
| 2004/05 | 2005/03/09 | Campionato![]() |
SP Tre Penne685 → 695 (+10) | 2 - 1 | AC Libertas775 → 765 (-10) | 36 / 29 / 34 % |
| 2003/04 | 2004/03/12 | Campionato![]() |
SP Tre Penne626 → 614 (-12) | 0 - 1 | AC Libertas657 → 669 (+12) | 43 / 29 / 29 % |
| 2003/04 | 2003/09/28 | Campionato![]() |
AC Libertas677 → 683 (+6) | 1 - 0 | SP Tre Penne620 → 614 (-6) | 53 / 26 / 21 % |
