Eerste Divisie · 1983/10/30
De Graafschap
#597 · Elo 1460
→ 1477 (+17)
3 - 0
SC Cambuur
#552 · Elo 1547
→ 1530 (-17)
37% home win 29% draw 34% away win

Head-to-head before 1983/10/30

7De Graafschap
6draws
9SC Cambuur
CompetitionPWDLGoals ⌀ De Graafschap⌀ SC Cambuur ⌀ Elo∑ Elo
Total 22769 29:32 14491453 -1-20
Eerste Divisie 20668 28:31 14461454 -1-18
Eredivisie rel. 2101 1:1 14781441 -1-2

Rating comparison

De GraafschapSC Cambuur
1360144015201600JulSepNovJanMarMay1983/06/30: 13681983/08/20: 13811983/08/24: 13861983/08/28: 13851983/08/31: 13991983/09/04: 14061983/09/18: 14141983/09/24: 14311983/10/02: 14531983/10/16: 14601983/10/23: 14601983/06/30: 14891983/08/21: 15021983/08/24: 14871983/08/27: 14911983/08/31: 15011983/09/03: 14971983/09/10: 15141983/09/17: 15211983/10/01: 15281983/10/16: 15491983/10/22: 1547
13501440153016201954196419741984199420042014202420261955/56: 15481956/57: 15481966/67: 14311967/68: 14311969/70: 14531970/71: 14121971/72: 14141972/73: 15331973/74: 15891974/75: 16271975/76: 16321976/77: 16071977/78: 14161978/79: 14571979/80: 14661980/81: 15061981/82: 14581982/83: 13681983/84: 14591965/66: 14461966/67: 15541967/68: 15011968/69: 15131969/70: 14761970/71: 15101971/72: 14821972/73: 14831973/74: 14271974/75: 13561975/76: 13831976/77: 14041977/78: 14251978/79: 13341979/80: 14471980/81: 14461981/82: 13621982/83: 14891983/84: 1516

Previous meetings

SeasonDateCompetitionHomeResultAwayProbabilities
1982/83 1983/01/15 Eerste Divisie SC Cambuur1468 → 1479 (+11) 4 - 1 De Graafschap1434 → 1423 (-11)
50 / 27 / 23 %
1982/83 1982/08/21 Eerste Divisie De Graafschap1458 → 1453 (-5) 0 - 0 SC Cambuur1362 → 1367 (+5)
58 / 24 / 19 %
1980/81 1981/05/31 Eerste Divisie De Graafschap1477 → 1487 (+10) 2 - 0 SC Cambuur1456 → 1446 (-10)
49 / 27 / 24 %
1980/81 1980/11/30 Eerste Divisie SC Cambuur1434 → 1446 (+12) 2 - 0 De Graafschap1463 → 1451 (-12)
43 / 29 / 29 %
1979/80 1980/06/03 Eredivisie rel. SC Cambuur1442 → 1430 (-12) 0 - 1 De Graafschap1463 → 1475 (+12)
44 / 28 / 28 %
1979/80 1980/05/24 Eredivisie rel. De Graafschap1492 → 1478 (-14) 0 - 1 SC Cambuur1439 → 1453 (+14)
52 / 26 / 22 %
1979/80 1980/05/11 Eerste Divisie De Graafschap1478 → 1474 (-4) 2 - 2 SC Cambuur1431 → 1435 (+4)
52 / 26 / 22 %
1979/80 1979/12/02 Eerste Divisie SC Cambuur1465 → 1479 (+14) 4 - 1 De Graafschap1485 → 1471 (-14)
44 / 28 / 28 %
1978/79 1979/04/28 Eerste Divisie SC Cambuur1382 → 1392 (+10) 2 - 1 De Graafschap1467 → 1457 (-10)
37 / 29 / 34 %
1978/79 1978/10/08 Eerste Divisie De Graafschap1428 → 1440 (+12) 4 - 1 SC Cambuur1423 → 1411 (-12)
47 / 28 / 26 %
1977/78 1978/01/29 Eerste Divisie SC Cambuur1409 → 1423 (+14) 3 - 1 De Graafschap1485 → 1471 (-14)
38 / 29 / 33 %
1977/78 1977/08/20 Eerste Divisie De Graafschap1591 → 1597 (+6) 4 - 0 SC Cambuur1404 → 1398 (-6)
68 / 19 / 13 %
1972/73 1973/01/21 Eerste Divisie De Graafschap1453 → 1451 (-2) 1 - 1 SC Cambuur1477 → 1479 (+2)
43 / 28 / 28 %
1972/73 1972/08/23 Eerste Divisie SC Cambuur1462 → 1458 (-4) 1 - 1 De Graafschap1394 → 1398 (+4)
54 / 25 / 21 %
1971/72 1972/04/30 Eerste Divisie De Graafschap1410 → 1408 (-2) 0 - 0 SC Cambuur1454 → 1456 (+2)
41 / 29 / 30 %
1971/72 1971/10/24 Eerste Divisie SC Cambuur1477 → 1486 (+9) 3 - 0 De Graafschap1388 → 1379 (-9)
57 / 24 / 19 %
1970/71 1971/04/25 Eerste Divisie De Graafschap1391 → 1391 (0) 1 - 1 SC Cambuur1495 → 1495 (0)
35 / 29 / 36 %
1970/71 1970/11/29 Eerste Divisie SC Cambuur1491 → 1498 (+7) 3 - 1 De Graafschap1391 → 1384 (-7)
58 / 24 / 18 %
1969/70 1970/04/19 Eerste Divisie SC Cambuur1489 → 1469 (-20) 0 - 2 De Graafschap1457 → 1477 (+20)
50 / 27 / 23 %
1969/70 1969/10/26 Eerste Divisie De Graafschap1373 → 1388 (+15) 3 - 1 SC Cambuur1479 → 1464 (-15)
35 / 29 / 36 %
1966/67 1967/03/12 Eerste Divisie SC Cambuur1560 → 1567 (+7) 3 - 0 De Graafschap1422 → 1415 (-7)
62 / 22 / 16 %
1966/67 1966/10/09 Eerste Divisie De Graafschap1484 → 1496 (+12) 3 - 0 SC Cambuur1463 → 1451 (-12)
49 / 27 / 24 %