26% home win
27% draw
47% away win
Head-to-head before 2017/02/08
7FC Domagnano
8draws
10SS Folgore/Falciano
| Competition | P | W | D | L | Goals | ⌀ FC Domagnano | ⌀ SS Folgore/Falciano | ⌀ Elo | ∑ Elo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Total | 25 | 7 | 8 | 10 | 36:43 | 636 | 635 | -2 | -44 |
Campionato![]() |
22 | 6 | 8 | 8 | 33:33 | 652 | 621 | -2 | -42 |
San Marino Cup![]() |
3 | 1 | 0 | 2 | 3:10 | 518 | 739 | -1 | -2 |
Rating comparison
FC DomagnanoSS Folgore/Falciano
Previous meetings
| Season | Date | Competition | Home | Result | Away | Probabilities |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/17 | 2016/09/25 | Campionato![]() |
SS Folgore/Falciano882 → 886 (+4) | 4 - 0 | FC Domagnano610 → 606 (-4) | 75 / 16 / 9 % |
| 2016/17 | 2016/09/14 | San Marino Cup![]() |
SS Folgore/Falciano872 → 877 (+5) | 6 - 1 | FC Domagnano618 → 613 (-5) | 74 / 17 / 10 % |
| 2015/16 | 2016/03/19 | Campionato![]() |
SS Folgore/Falciano848 → 831 (-17) | 1 - 2 | FC Domagnano628 → 645 (+17) | 71 / 18 / 11 % |
| 2015/16 | 2015/10/04 | Campionato![]() |
FC Domagnano560 → 553 (-7) | 0 - 2 | SS Folgore/Falciano858 → 865 (+7) | 19 / 23 / 58 % |
| 2014/15 | 2015/02/22 | Campionato![]() |
SS Folgore/Falciano828 → 830 (+2) | 2 - 1 | FC Domagnano509 → 507 (-2) | 79 / 14 / 7 % |
| 2014/15 | 2014/09/12 | Campionato![]() |
FC Domagnano456 → 448 (-8) | 1 - 3 | SS Folgore/Falciano738 → 746 (+8) | 20 / 24 / 56 % |
| 2013/14 | 2014/03/19 | San Marino Cup![]() |
SS Folgore/Falciano723 → 705 (-18) | 1 - 2 | FC Domagnano458 → 476 (+18) | 75 / 16 / 9 % |
| 2013/14 | 2014/02/15 | Campionato![]() |
FC Domagnano487 → 475 (-12) | 0 - 3 | SS Folgore/Falciano696 → 708 (+12) | 25 / 27 / 47 % |
| 2013/14 | 2013/12/04 | San Marino Cup![]() |
FC Domagnano477 → 462 (-15) | 0 - 3 | SS Folgore/Falciano622 → 637 (+15) | 31 / 29 / 40 % |
| 2012/13 | 2013/04/14 | Campionato![]() |
FC Domagnano541 → 540 (-1) | 2 - 2 | SS Folgore/Falciano599 → 600 (+1) | 40 / 29 / 31 % |
| 2012/13 | 2012/11/03 | Campionato![]() |
SS Folgore/Falciano522 → 518 (-4) | 0 - 0 | FC Domagnano480 → 484 (+4) | 51 / 26 / 23 % |
| 2011/12 | 2011/11/19 | Campionato![]() |
FC Domagnano533 → 519 (-14) | 1 - 2 | SS Folgore/Falciano474 → 488 (+14) | 53 / 25 / 21 % |
| 2010/11 | 2011/04/02 | Campionato![]() |
FC Domagnano622 → 617 (-5) | 1 - 1 | SS Folgore/Falciano517 → 522 (+5) | 59 / 23 / 18 % |
| 2010/11 | 2010/10/30 | Campionato![]() |
SS Folgore/Falciano504 → 521 (+17) | 2 - 0 | FC Domagnano657 → 640 (-17) | 30 / 29 / 41 % |
| 2009/10 | 2009/11/08 | Campionato![]() |
FC Domagnano618 → 613 (-5) | 1 - 1 | SS Folgore/Falciano549 → 554 (+5) | 54 / 25 / 21 % |
| 2008/09 | 2009/02/21 | Campionato![]() |
SS Folgore/Falciano596 → 594 (-2) | 1 - 1 | FC Domagnano619 → 621 (+2) | 44 / 28 / 28 % |
| 2007/08 | 2008/04/06 | Campionato![]() |
SS Folgore/Falciano588 → 606 (+18) | 4 - 0 | FC Domagnano669 → 651 (-18) | 37 / 29 / 33 % |
| 2007/08 | 2007/10/27 | Campionato![]() |
FC Domagnano763 → 770 (+7) | 4 - 1 | SS Folgore/Falciano620 → 613 (-7) | 63 / 22 / 16 % |
| 2006/07 | 2007/04/05 | Campionato![]() |
FC Domagnano838 → 831 (-7) | 0 - 0 | SS Folgore/Falciano630 → 637 (+7) | 70 / 19 / 12 % |
| 2006/07 | 2006/10/13 | Campionato![]() |
SS Folgore/Falciano572 → 577 (+5) | 1 - 1 | FC Domagnano852 → 847 (-5) | 20 / 24 / 56 % |
| 2005/06 | 2006/04/09 | Campionato![]() |
SS Folgore/Falciano568 → 559 (-9) | 0 - 3 | FC Domagnano844 → 853 (+9) | 20 / 24 / 55 % |
| 2005/06 | 2005/11/05 | Campionato![]() |
FC Domagnano817 → 820 (+3) | 4 - 1 | SS Folgore/Falciano532 → 529 (-3) | 76 / 15 / 8 % |
| 2004/05 | 2005/04/08 | Campionato![]() |
FC Domagnano815 → 806 (-9) | 2 - 2 | SS Folgore/Falciano473 → 482 (+9) | 80 / 14 / 6 % |
| 2004/05 | 2004/09/19 | Campionato![]() |
SS Folgore/Falciano477 → 466 (-11) | 0 - 5 | FC Domagnano744 → 755 (+11) | 21 / 25 / 54 % |
| 2003/04 | 2003/10/18 | Campionato![]() |
SS Folgore/Falciano582 → 563 (-19) | 0 - 4 | FC Domagnano686 → 705 (+19) | 35 / 29 / 36 % |
